אשמח שיגיע למנהלים: רק לציין שסוהא חלף (מרחב צפון) חזרה אלינו והיא מדהימה ממש!!! מאוד סבלנית ונעימה וממש כיף לדבר איתה 🙂 ומעבר לכך, כל דבר ששאלתי אותה היא שלפה לי פתרונות במהירות. כן ירבו עובדים כאלו ♥ תודה רבה
מבקשת לרשום מילות תודה על העזרה המקצועית והסבלנית והטובה שקבלתי היום אחד מאירית עמרני ואיריס שנייד (מרחב דרום) – עזרה מקצועית וטובה ביותר וסבלנית תודה רבה רבה!
חיים כהן (מרחב מרכז) היה ממש ממש מקצועי! סבלני מאוד! נהניתי משירותו.
תודה ענקית על העזרה -אין כמוך ! והלוואי וכל פעם אגיע אליך.
מור שקאפתי (מרחב דרום) התקשר והיה מאוד נחמד ואדיב, עשה את שידרוג התוכנה בכל המחשבים ובטרמינלים. תודה רבה!
אני רוצה להחמיא לתומכת ז'אנה מיליס (מרחב מרכז), בכל פעם כשאני פונה עם בעיה כלשהי וז'אנה היא זו שחוזרת אני מאד שמח. היא מאד מקצועית, מכירה את כל רזי התכנה ותמיד פותרת כל בעיה בנועם, בהגיון, במקצועיות ובמהירות.
שלום רב, ברצוני לשבח את רביד עמירה (מרחב דרום) על השרות האדיב והמקצועי ביותר ועל הסבלנות עד שכל בעיה נפתרה על הצד הטוב ביותר תשמרו עליו, הבחור נכס!