חדשות ועדכונים

דחייה במועד הדיווח למע"מ עד ליום 5.10.2021

ניתנה ארכה עד ל-5.10.2021 למועד הדיווח והתשלום למע"מ, עבור החודשים יולי ואוגוסט 2021 (דו חודשיים), ואוגוסט (חד חודשיים).

לקוחות יקרים,

השנה החולפת זימנה לכולם אתגרים רבים בפני המשק כולו וכך גם בפני חברת חשבשבת.
מתוך הבנה כי עלינו להמשיך לפעול יחד אתכם ועבורכם,  המשך>>

טיפ טיפת ידע

השתלמויות זום

אנחנו בתהליך נמשך של הרכבת מערכת השתלמויות זום.
נשמח לקבל את בקשותיכם בנושאים ספציפיים נקודתיים, או בנושאים רחבים ומקיפים. 

במה תרצו להרחיב את הידע שלכם?

כתבו ושילחו לנו בכפתור: 

יום רביעי 08.12.2021, בשעה 13:00

לכניסה דרך המשתמש שלכם בזום:
ID:
817 1358 2736
סיסמא:
350072

סקר

מהי רמת האופטימיות העסקית שלך לשנת 2021?

הכירו את החשבשבים

חבר מביא חבר

מכירים חברים שמוציאים הון בשוטף על התוכנה שלהם?

אז הקישו על הכפתור מטה

חידת השבוע

פרס יוגרל בין הפותרים

פתרון החידה הקודמת: מחולל דוחות

להסרה: תפריט כללי > הגדרות תצורת תחנה

איגרת מהמנכ"ל

לקוחות יקרים,

חברת חשבשבת על כל עובדיה, עומדים לשירותכם, וערוכים לתת מענה לכל הדרישות והצרכים שלכם בזמנים מאתגרים אלה. כמו תמיד, נהיה קשובים ונעניק יחס אישי, מסור ומקצועי לכל הבקשות שמתעוררות.

בעקבות הצורך לעבודה מהבית, אנו מספקים סדרת פתרונות שיאפשרו לכם להמשיך לנהל את העסק מרחוק, תוך שליטה מלאה בכלל הפעילות העסקית.

בימים הקרובים נשיק מגוון השתלמויות והדרכות מקוונות, שיאפשרו לכם לצבור ידע מעמיק יותר בנושאים הרלבנטיים במיוחד בתקופה זו.

מחלקת הפיתוח עובדת במרץ על גרסת 2020 המשופרת, מחלקת ה- Web עובדת על סדרת שיפורים בגרסת הענן והמובייל, ואנו נערכים להשקת פתרון ה- BI של החברה.

אנו מזמינים אתכם להכנס לפייסבוק חשבשבת ולקרוא מאמרים קצרים בנושאי ניהול וטיפים בחשבשבת.

אנו קוראים לכם לספר לנו על הבקשות, הצרכים והרעיונות שלכם, באמצעות הכפתור מטה, ואנו נעשה כמיטב יכולתנו לתת מענה בכל דרך אפשרית. 

נביט כולנו קדימה, לתקופה שתבוא עלינו לטובה אחרי משבר הקורונה.

בברכת בריאות איתנה,

אסף אברהמי
מנכ"ל

קבלת החלטות באמצעות נתונים

IN GOD WE TRUST, ALL OTHERS SHOULD BRING DATA

פעמים רבות בבואנו לקבל החלטות ניהוליות, נדרשים נתונים תומכים בכדי לאפשר קבלת החלטות מיטבית המבוססת על נתוני העבר ותחזיות חכמות לעתיד. פעמים רבות נתונים אלו מפוזרים ומגיעים ממקורות מידע שונים ומערכות מחשוב שונות ומגוונות.

ניהול עוסק בתפעול המושתת על כמות נתונים גדולה ומגוונת ממערכות מחשוב שונות: ניתוח של סעיפי ההכנסות השונים, ביצועים של סוכנים ואנשי מכירות, פריטים מובילים, רווחיות של פריט או פעילות, תחזיות של מכירה בהתאם לביצועי עבר, ניתוח סעיפי הוצאות עיקריים ועוד.

אם אין לארגון יכולת לנתח את הנתונים ולהציג את התובנות העיסקיות, מתבזבז משאב יקר ביותר – המידע. דמיינו למשל חברת שליחויות, שמעוניינת לדעת מהן השעות הטובות ביותר להפצת משלוחים בהיבטים של כמות משלוחים לשעה, צריכת דלק ותשלומי שעות נוספות. או יצרן מזון, שמעוניין לדעת איך משפיעים ימי השבוע או עונות השנה על מכירות של מוצרים ספציפיים, וכן הלאה. 

כדי לתת מענה לצורך במידע ודוחות, קמו מערכות תבונה עסקית, או בשמם המקובל BI Business) Intelligence ). מערכות אלה אוספות את כל המידע ממערכות הארגון השונות, ומאפשרות למנהל המערכת להגדיר עבור הארגון דוחות ומידע שיאפשרו לו לקבל החלטות נכונות. הטכנולוגיה הספציפית פחות חשובה, ומה שחשוב בעיקר הוא ההגדרה הנכונה של הדוחות, כאלה שמסייעים להנהלה לקבל החלטות שוטפות או אסטרטגיות בהתבסס על מידע אמיתי ולא על תחושות בטן.

חשבשבת מאפשרת הטמעת כלי BI מתקדמים כחלק מהתוכנה לקבלת תמונה ניהולית רציפה, זמינה ודינמית המבוססת על נתוני הארגון במערכת. מערכת זו תאפשר למשתמשים תובנות ניהוליות פורצות דרך לניהול מיטבי של העסק.